Aanmelden als lid

De Vereniging Praktijkhoudende Huisartsen kent drie soorten leden:

1. Gewone leden zijn huisartsen die voor eigen rekening en risico praktijk uitoefenen , al dan niet in samenwerkingsverband. Zij sturen de vereniging aan met hun stem tijdens ledenvergaderingen en met hun antwoorden op ledenpeilingen. Gewone leden betalen het maximum contributiebedrag.
2. Aspirant leden zijn huisartsen die aan bovenstaande voorwaarden (nog) niet voldoen. Denk aan HIDHA's, zelfstandig waarnemers en AIOS in opleiding tot huisarts. Aspirant leden hebben toegang tot de ledenvergaderingen maar geen stemrecht. Zij betalen een gereduceerd contributiebedrag.
3. Sympathisantensteunen het gedachtegoed van de vereniging maar missen de kwalificaties om lid of aspirant-lid te worden. Zij hoeven ook geen arts te zijn. Sympathisanten kunnen meespreken in de fora en op discussielijsten maar zij hebben geen toegang tot de ledenvergadering. Zij betalen een vrijwillige bijdrage waarvan het minimumbedrag wordt vastgesteld door de ledenvergadering.

    Contributiebedragen 2011 VPHuisartsen
    Voor 2011 zijn de contributies als volgt vastgesteld:

    - Gewone leden 300 euro
    - Aspirant leden 150 euro
    - Sympathisanten 150 euro (minimale bijdrage)

    Nu lid worden en in 2012 betalen
    Het bestuur van VPHuisartsen heeft besloten dat huisartsen die zich na 1 oktober opgeven als lid van VPHuisartsen pas contributie gaan betalen in het nieuwe verenigingsjaar (2012). De contributie is voor de belasting aftrekbaar als beroepskosten.

    Aanmelden
    U kunt zich aanmelden als lid door het bijbehorende digitale formulier via onderstaande link in te vullen.

    Aanmeldingsformulier lidmaatschap VPHuisartsen

    Share to Facebook Share to Twitter Share to Linkedin Share to Google